Loading
Atslēgvārdi:

Domapmaiņa 18.aprīlī: Kvalitāte – izaicinājums Latvijas izglītībai 0

Kādai jābūt Latvijas izglītības sistēmai, kas ne vien palielinās skolēnu konkurētspēju, bet arī sniegs kvalitatīvas prasmes un iemaņas turpmākajai dzīvei?

Spuldzes

Izglītības kvalitāte Latvijas skolās ir nevienmērīga. Līdzās skolām, kurās ik gadu vairākos mācību priekšmetos centralizēto eksāmenu rezultāti ir ļoti vāji, strādā skolas, kur liela daļa absolventu katru gadu iestājas Latvijas un ārvalstu augstskolās. Taču absolventu konkurētspēja ir tikai viens no kritērijiem, kā vērtēt izglītības kvalitāti. Kādai jābūt Latvijas izglītības sistēmai, kas ne vien palielinās skolēnu konkurētspēju, bet arī sniegs kvalitatīvas prasmes un iemaņas turpmākajai dzīvei?

Aicinām Jūs uz sabiedriskās politikas portāla politika.lv un Konrāda Adenauera fonda kopīgi rīkoto domu apmaiņu „Kvalitāte — izaicinājums Latvijas izglītībai” šā gada 18. aprīlī plkst. 18:00-20:00 Birojnīcā, Berga bazārā (ieeja no Dzirnavu ielas).

Par kvalitatīvu izglītību nākotnē diskutēs izglītības politikas eksperte, sabiedriskās politikas centra PROVIDUS pētniece Marija Golubeva, Valsts izglītības satura centra vadītājs Guntis Vasiļevskis un Izglītības vadītāju asociācijas prezidente, Ziemeļvalstu ģimnāzijas direktore Dzintra Kohva. Domu apmaiņu vadīs žurnāliste Baiba Strautmane.

Diskusija būs vērojama arī tiešraidē politika.lv un K. Adenauera fonda mājas lapā. Pēc diskusijas visi aicināti turpināt aktīvas sarunas pie vīna glāzes.
Birojnīcā vietu skaits ir ierobežots. Lūdzu, piesakieties dalībai diskusijā, rakstot uz
e-pastu straustina@politika.lv līdz 16. aprīlim.

Sabiedriskās politikas portāls politika.lv un K. Adenauera fonds domapmaiņas par sabiedrībai nozīmīgiem jautājumiem rīko regulāri — katra mēneša trešajā trešdienā. Nākamā domu apmaiņa iecerēta 16. maijā.

Uz tikšanos!
Plašāka informācija: Ilze Straustiņa, politika.lv producente, straustina@politika.lv

Creative commons Creative Commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu politika.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt politika.lv ar ziedojumu!

Vēl šajā tēmā

V.Odišvili: Par krusta karu pret Krieviju... 0 Autors:Voldemārs Odišvili

Partiju sniegums integrācijas politikai – negribīgi un bez dziļas diskusijas 4 Autors:Marija Golubeva, Dace Akule

Piederības sajūta Latvijai 4 Autors:SKDS

Discrimination of Migrant Workers at the Workplace 2 Autors:Jacque Mallender, Mirja Gutheil, Aurélie Heetman, Daniel Griffiths, Malin Carlberg, Rachel Marangozov

Meklējam sociālos uzņēmējus! 4 Autors:Politika.lv

Meklējam sociālos uzņēmējus! 4 Autors:Politika.lv

Komentāri (0) secība: augoša / dilstoša

Tmp author
 • Politika.lv iestājas par kvalitatīvu un iecietīgu diskusiju vidi internetā. Politika.lv aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Politika.lv patur tiesības dzēst aizskarošus komentārus un liegt rakstu komentēšanas iespēju. Deklarācija par cieņu, iecietību un sadarbību interneta telpā
  Saistītie raksti
  Citi autora darbi
  5925896464 3e3fb5b326 z

  Piederības sajūta Latvijai 4 Autors:SKDS

  4268791597 54fb36ba21

  Discrimination of Migrant Workers at the Workplace 2 Autors:Jacque Mallender, Mirja Gutheil, Aurélie Heetman, Daniel Griffiths, Malin Carlberg, Rachel Marangozov

  5981449227 e0507e7e9e z

  Inside Ukraine 4 Autors:Vira Nanivska, Vasyl Filipchuk, Hanna Cherednychenko, Oleksandr Zholud, Olena Zakharova, Iaroslav Kovalchuk, Volodymyr Prytula, Roman Basalyha