Loading

Edmunds Demiters: „Vai kandidēšu vēl? Pēc šī pusgada — šaubos” 0

Intervija ar Saeimas deputātu Edmundu Demiteru.
„Attieksme pret fotoradariem uzlabotos, ja tie būtu rozā,” — ar šo citātu līdz tam plašākai sabiedrībai nezināmais deputāts un Iekšlietu ministrijas parlamentārais sekretārs Edmunds Demiters no Zatlera reformu partijas aprīlī uz īsu brīdi uzplaiksnīja publiskajā telpā.

Tagad viņš atzīst — izteikums bijis ironisks, taču, viņaprāt, patlaban par radariem svarīgāks ir jautājums par nodokļu samazināšanu. Deputāts nenožēlo lēmumu kandidēt darbam Saeimā, tomēr šaubās, vai otrreiz izšķirtos par tādu pašu soli.

Interneta vietnē GudrasGalvas.lv jau ir iespējams noskatīties intervijas ar 22 Saeimas deputātiem. Līdz šim no intervijām atteikušies divi deputāti — Mihails Zemļinskis un Aleksandrs Jakimovs no Saskaņas centra.

Katru nedēļu GudrasGalvas.lv intervē vienu Saeimas deputātu, tāpēc aicinām balsot un izteikt savu vēlmi, ar kuriem tautas kalpiem vēlaties iepazīties nākamajās nedēļās. Tāpat vietnē GudrasGalvas ir iespējams uzdot jautājumus gan deputātam Edmundam Demiteram, gan, protams, arī visiem pārējiem tautas pārstāvjiem.Creative_commons Creative Commons licence ļauj rakstu pārpublicēt bez maksas, atsaucoties uz autoru un portālu politika.lv, taču publikāciju nedrīkst labot vai papildināt. Aicinām atbalstīt politika.lv ar ziedojumu!

Komentāri (0) secība: augoša / dilstoša

Tmp_author
  • Politika.lv iestājas par kvalitatīvu un iecietīgu diskusiju vidi internetā. Politika.lv aicina portāla lasītājus, rakstot komentārus, ievērot pieklājības normas, nekurināt un neaicināt uz rasu naidu, iztikt bez rupjībām. Politika.lv patur tiesības dzēst aizskarošus komentārus un liegt rakstu komentēšanas iespēju. Deklarācija par cieņu, iecietību un sadarbību interneta telpā
    Saistītie raksti
    Citi autora darbi
    6695821139_ef05093736

    PĒTĪJUMS: Kā mediji atspoguļoja krīzi? 0 Autors:Vita Dreijere